Кривошия після роботи за компьютером

Уже 5 років як я не можу тримати голову прямо, можна сказати що це кривошия, яка з”явилася після напруженого сидіння за монітором з поворотом голови тільки в дну сторону. Спочатку я відчувала страшний біль, особливо голови, я не могла розслабитися пісмля роботи, з часом я вже не могла розігнути шию в іншу сторону. Вона наче зафіксувала положення повороту , тобто до плеча і вверх. Лікували міозит, остеохондроз. Все що можна робити – голкотерапія, п”явки, масажі, медикаментозне лікування, в санаторії огрівання якоюсь глиною (може кеозорит, щось схоже слово)- одним словом все що можна. лікарі в реабіліт ценрі сказали, що фізично нічого не можна зробити, крім операції, /шкода моїх грошей),бо м”яз правий видовжений у два рази від лівого. Інші радили вколоти ботекс, щоб можна було тримати хоть чуть голову прямо, щоб м”яз зміцнити. Я зробила МРТ голови, слава Богу все добре. через нахил голови у мене змістився верхній ряд зубів ( на один зуб). Я вирішила, що лікарі справді не можуть мені допомогти ( я зверталася тільки до спеціалістів). Один вертебролог сказав, що у мене позвонки на місціі можливо це проблема з мозком, нервом, тому я і зробила МРТ голови. Одним словом, в безнадійності, я спобувала метод шиацу, виконую спеціальні інші вправи, трохи стало краще. Не знаю ,чи зможу приїхати до Вас, тому пишу. Чи може бути це кривошия, як я описала вище, чи може це від того, що зміщений якийсь позвонок. правда, кажуть, якби він був зміщений я зовсім не повернула б голови, а так я лише не мжу тримати її прямо, через те, що в той бік, де коротший м”яз її повертає. Це було, образно кажучи, ніби резина на дверях, зараз трішки легше. Що Ви скажете на це?Дякую,

Консультант: Если мышца укорочена, должно возникать 2 вопроса: 1) Почему это возникло, где причины; 2) Как увеличить длину мышцы.
1) Причину нужно искать в шейном отделе. Мы проводим диагностику и лечение.
2) Возможно будет достаточно просто зарядки, специальных упражнений и устранения причины болезни. Но если есть сильное укорочение, то нужно вмешиваться хирургически.


Здравствуйте. Моей дочке криво шея уже прошли 3 курса массажа,во время сюмассажа все нормально но проходит пару дней сново держит голову на бок.Ей 9 месяцев. Носили воротничек но ребенок постоянно плачет и тем более оно не помогает. Что посоветуете ?

Консультант: Кривошея возникает из-за напряжения мышц, их вы и лечите массажем или воротником. Мы проводим лечение шейного отдела (в зависимости от проблемы), так как нервы повышают тонус. Пересмотрите свои подходы к лечению.


Добрий день!В моєї донечки вроджена дисплазія тс і кривошия.Дільничний лікар настоює на стременах,а другий навпаки категорично проти.В стременах дитина весь час плаче,погано спить.Зараз нам три місяця я розгубилася і не знаю кого слухати і що робити.Наперед дякую.

Консультант: У нас другие методы лечения, ознакомьтесь более подробно с методами и подходами.

Похожее:

Самые актуальные темы:Запись на консультацию в Клинику Доктора Игнатьева по тел.: +38 (044) 227-32-51

.


Пожалуйста, проверьте свое сообщение на ошибки и читабельность!

Чи можна робити мрт після голкотерапії