Плохое самочувствие и лечение у вертебролога

1.5 роки назад стало погано (вийшов піт, закрутилась голова, почало підтошнювати). Це сталось тоді, коли ліворуч і праворуч від мене розмовляли люди (я був між цими людьми).
Після того завжди відчувалась втома, головокружіння, “підкошувались ноги” (відчуття перед втратою свідомості). Тепер часто складається відчуття, що ліва сторона голови(лиця) німіє (при чому це відчуття посилюється, коли я починаю нервуватись).
Щодня просипаюсь і відчуваю не свіжість в голові (хоча висипаюсь). Працюю за комп”ютером і досить багато часу. Тобто майже завжди займаюсь розумовою працею. Після того моменту(1.5роки назад) важко займатись чимось(концентрувати увагу) протягом великого періоду(часто через 1-2 год. роботи починає німіти ліва частина голови, лиця, шиї). Це в свою чергу дуже мене нервує, що спричинює посилення оніміння.

4-5 років тому назад була спортивна травма в грудному відділі хребта. Над цією проблемою я працював багато – робив різні знімки, ходив до різних спеціалістів, мені робили різні масажі, трохи плавав. Але болі в спині не пропали, так само як не пропали відчуття оніміння голови та втоми. 4 місяці тому назад ходив у приватну лікарню, де мені вказали діагноз – міжреберна невралгія. На жаль, лікуванням так і не зайнявся.

Зараз мене більше турбує голова (оніміння, втома, “підкошування ніг”). Наприклад, зараз, пишучи це повідомлення, я відчуваю оніміння лівої частини голови (таке відчуття ніби я приспав ту частину), втома. Коли починаю ходити, то складно йти прямо (часто “кидає” по сторонах, як при запаморочені в голові) або з”являється відчуття “ватних” ніг.

Я втомився бігати по “спеціалістам”!
І тому дуже надіюсь, що ваша клініка мені допоможе у вирішені моїх проблем.

В мене є такі обстеження:
1. дуплексне сканування
2. показники кровотоку в судинах
3. МРТ грудного відділу (2011рік)
4. МРТ шийного відділу (2010рік)
5. МРТ шийного відділу (2012рік)

На жаль у вас не має можливості додати декілька файлів, тому додам лише один – МРТ шийного відділу (2012рік)

Консультант: Вы можете проконсультироваться у вертебролога в Киеве, врач детально ознакомится со всеми исследованиями и назначит лечение.

Похожее:

Самые актуальные темы:Запись на консультацию в Клинику Доктора Игнатьева по тел.: +38 (044) 227-32-51

Статьи по теме:

  1. Уже 5 років як я не можу тримати голову прямо,...
  2. Доброго дня. Мені 22 роки, вага 82 кг. В мене...
  3. Добрый день. Хотелось бы получить квалифицированную помощь вертебролога. Мне 38...

Обратите внимание! Консультирование онлайн НЕ проводится. Запись по контактным телефонам..


Пожалуйста, проверьте свое сообщение на ошибки и читабельность!

Наши видео сюжеты