Виставляли дисплазію кульшових суглобів

Дитині з народження виставляли дисплазію кульшових суглобів. Після 3-х місячного віку приписали стремена,дитина їх порвала на 4-й день, тоді почали лікувати народними методами. Після досягнення одного року дитина почала ходити. Протягом подальших років ніяких відхилень не спостерігалося. Дитина росла,бігала і розвивалась. Так як не було ніяких порушень,знімків суглобів не робили. Коли хлопчик досяг 13-го віку, стало помітно, що дитина легенько накульгує на ногу,тоді почали на його більше звертати увагу.Коли сильно побігає,то накульгувати стає більше.
Почали звертатися до спеціалістів,одні кажуть що потрібно робити операцію,інші хай залишається все так як є. Ортопед поставив діагноз підвивих правого кульшового суглобу.
Чи можна у такому віці вирішити це питання без хірургічного втручання? Дуже хочемо на консультацію до Вашого лікаря.

Консультант: Действительно на снимке видно подвывих. К сожалению, в таком возрасте консервативному лечению такой диагноз не поддается.
На Вашем примере должны учится другие мамочки, которые сталкиваются с диагнозом дисплазии у маленьких деток. Ведь последствия дисплазии могут проявиться как в годовом возрасте (когда ребенок не ходит), так и в 10 лет когда ребенок начинает хромать, или даже в 30-40 лет, когда развивается коксартроз. Вам сейчас следует согласовывать вопрос о лечение с ортопедом-хирургом.

Похожее:

Самые актуальные темы:Запись на консультацию в Клинику Доктора Игнатьева по тел.: +38 (044) 227-32-51

Статьи по теме:

  1. 1.5 роки назад стало погано (вийшов піт, закрутилась голова, почало...
  2. Моей дочери 3 месяца ей после обследования поставили заключение «задержка...
  3. Мы с ребенком были у нескольких ортопедов, и получили абсолютно...

Обратите внимание! Консультирование онлайн НЕ проводится. Запись по контактным телефонам..


Пожалуйста, проверьте свое сообщение на ошибки и читабельность!

Наши видео сюжеты